Vyklízení bytů Praha

Vyklízení bytů Praha

 

Pořídili jste si byt, dům a máte tam spoustu krámu vyloženě nepořádku a nevíte co s tím?

Dáme tomu Vašemu bytů, co je potřeba a to kompletní vyklízení bytů Praha. Jsou firmy co mají v nápisu že jsou levné vyklízení bytů Praha ale ve skutečností vůbec nejsou levné.

Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc a nabízíme ve spolupráci s firmou vyklízení zdarma , výhodné cenové nabídky na vyklízení bytů s možností výkupu cenných věcí.

Tuto službu nabízíme již přes 10 let a nemáme problém přijet kdekoliv v Praze a Středočeském Kraji a udělat Vám cenovou nabídku na konkrétní poptávku.

Vyklízení a odvoz na sběrný dvůr

Disponujeme vlastními kontejnery na odpad ale také i dodávkovými vozy s kterýma odpad pro zákazníky přepravujeme do sběrných dvorů. Sběrné dvory jsou zdarma ale pouze pro občany Prahy, tedy pokud se jedná o vyklízení bytů v Praze.

Ve Středočeském Kraji většinou přistavujeme naše kontejnery (cena je stejná jako kdyby se nábytek a zařízení atd. překládalo a nakládalo na několikrát). Samozřejmě kontejnery na odpad máme za velice dobré ceny.

Vyklízení bytů se snažíme aby trvalo co nejméně času,

většinou byt 2+1 vyklízíme zhruba několik hodin ale někdy tam je tolik věcí že to není v jeden den ani možné stihnout, tak vyklízení zabere zhruba do druhého dne.

V případě přistavení dodávky trvá vyklízení daleko déle z důvodu že se tam toho moc nevejde a musíme to vykládat ručně a ještě cestovat tam a zpět.

Takže můžeme tvrdit, že naše nabízené služby Vám budou určitě vyhovovat a ještě Vám ušetříme nějakou tu korunu, díky službě výkup.

V případě kompletního vyklízení s odvozem všeho bez Vašich starostí nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Odvoz odpadů pro Střední Čechy

Pro občany s trvalým pobytem mimo hl. m. Prahy a pro firmy nabízíme velmi výhodné cenové nabídky odvozu odpadů. Ceny 9m3 kontejnery od 3.000 Kč vč. odvozu na skládku.