Rekonstrukce a bourací práce Praha a Stř. kraj

Bourací práce a hrubé rekonstrukce bytů

Jsme menší nejen vyklízecí firma ale demoliční četa. Nabízíme bourací práce nejen v bytech ale také v jakémkoli objektu. Bourání je možno u nás objednat s předstihem ale také i ze dne na den. Pokud Vám tedy vypadla bourací firma na bytové jádro a jiné menší práce při rekonstrukci bytu. Tak se na nás obraťte a my nastoupíme během krátké chvíle. Před tím než začneme bourací práce v bytě. Nabízíme prohlídky a cenové kalkulace zdarma.

Bourání není snadnou záležitostí. Jsou to práce rizikové a fyzicky namáhavé. Důrazně doporučujeme než se pustíte do plánování prací. Tak je potřeba vše důkladně promyslet a stanovit konkrétní požadavky. Změny které jsou poskytnuty v rámci bourání v bytě, jsou po realizaci nevratné. Práce provádíme několika způsoby a to ruční technikou a strojní technikou. První věcí kterou musíme udělat je zahájit práce a přistavit kontejner.

Kontejnery k odvozu odpadu a suti v rámci rekonstrukce bytu. Nabízíme za velice výhodných podmínek k naší nabízené službě. Kontejner můžeme snadno rovnou přistavit v den zahájení prací.

 

 

Pokud potřebujete aby činnost probíhala rychle. Tak není problém namontovat shozy na sut a více kontejneru.

Bourací práce Praha

Zajímá Vás cena? Před každou akci dostanete od nás konkrétní cenovou nabídku. A to na všechny práce, rozpočet většinou dodržíme a snažíme se nepřekračovat předem domluvenou cenu. V některých případech se může cena navýšit dle druhu bouraného materiálu. Případně dle jiných předem nezjištěných komplikací. Ve většině případech jde o málo procentuální položky, řádově v desítkách. Práce provádíme postupně ale také najednou dle Vašich dispozic, většinou pracujeme v rozmezí času v kterém nikomu nevadí hluk.

Bourací práce v bytě

Stěny se zdají být na první pohled rovné ale vemte si vodováhu a lehce s ní projeďte přes stěnu. Zjistíte nerovné stěny. Zedník přijde do bytu může být šikovný ale zákazník po něm požaduje ale hlavně levnou odvedenou práci. Ve finále si postavíte skříň ke stěně a zjistíte že je podlaha křivá. Stěna křivá a všude jsou mezery. Jediné co vás při pohledu napadne ,, jaký odborník to dělal. Vetšinou se s tím už nedá nic dělat.

Buďto se Vám to tak bude líbit a nebo byt předěláte.

Ve finále si řeknete o celém bytě. Stěny jsou špatně nahozené, podlaha stará a rekonstrukce, to uznejte sami. V dnešní době je každý odborník na všechno. Takže je to otázka vkusu a záleží na konkrétních lidech v čem chtějí další roky bydlet. Pokud se rozhodnete pro bourací práce v bytě. Uděláte tu nejlepší věc pro krásné bydlení pro Vaše následující desetiletí.

Nabízíme:

  • Bourací práce ruční v bytě, bourání cihlových stěn
  • Bouraní komínu a střech
  • Bourání bytového jádra
  • Demontáž ocelových konstrukcí
  • Demontáž sádrokartonu atd.
  • Na zahradách provedeme ořezy stromů

U každé služby budete znát předem cenu a výpis všech položek.