Vyklízecí firma Praha

Vyklízecí firma kontakt

INFORMACE, OBJEDNÁVKY

Mobil: +420 777 625 474
E-mail: info@vyklizenipraha.cz

Pracujeme v lokalitě PRAHA a STŘEDNÍ ČECHY. BEZ PŘÍPLATKU!
Při větším objemu zakázky, po dohodě také kdekoliv v ČR.

Nenašli jste na stránkách to, co byste potřebovali vědět?

Kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme informace, které vás zajímají. Pro rychlou a pohodlnou komunikaci s námi je zde připraven tento

Kontaktní formulář

Položky označené * hvězdičkou jsou povinné.


 

Ochrana osobních údajů

Stránky vyklizenipraha.cz (v tomto dokumentu). Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jak používáme a chráníme veškeré informace, které nám poskytnete. Snažíme se zajistit, aby vaše soukromí bylo chráněno. Pokud nám poskytnete osobní informace přes e-mail, poptávkový formulář, můžete si být jisti, že bude použit pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

Shromažďování osobních identifikačních údajů

Někteří zákaznici se rozhodnou vzájemně komunikovat způsobem, který vyžaduje, abychom shromažďovali osobní identifikační údaje. Množství a druh informací, které shromažďujeme, závisí na povaze každé zakázky. Například žádáme návštěvníky našich stránek, kteří poptávají naši službu, aby nám poskytli ve formuláři jméno a e-mailovou adresu. Tyto informace jsou nezbytně nutné pro zrealizování zakázky. Tyto údaje nikde nezveřejnujeme, údaje slouží jen pro realizaci zakázky (nikoli třetím stranám). Po ukončení akce, jsou údaje vymazány.

V každém případě shromažďujeme takové informace pouze tehdy, pokud je to nezbytné nebo vhodné pro splnění realizace zakázky. Veškeré informace shromážděné z těchto stránek budou zpracovávány v souladu s právními předpisy GDPR.

Změny zásad ochrany osobních údajů
Ačkoli většina změn pravděpodobně je vetší, můžeme občas změnit své zásady ochrany osobních údajů.

Dotazy
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich zásad ochrany osobních údajů nebo informací, u které pochybujete, kontaktujte nás na adrese info@vyklizenipraha.cz

V rámci poskytování našich nabízených služeb se nic nemění.

vyklizenipraha.cz                                                platné od 25.5.2018 dle obecného nařízení